regeneracja organizmu, poszukuję!

regeneracja organizmu, poszukuję!

Chciałbym zregenerować się fizycznie i psychicznie i myślałem o komorze do tlenoterapii. Jeśli korzystaliście z czegoś podobnego to dajcie mi znać. Nie wiem czy warto na taką terapię się zapisywać i wydawać pieniądze?

ja2210

Posty: 1

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem bardzo zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się bardziej żyć. Od lat mam problemy psychiką, ale takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie bardzo pomocne.

Zosia88

Posty: 2

 
Jeżeli zabieg będzie przeprowadzony w prawidłowy sposób to można liczyć na o sporo szybszą regenerację naszego organizmu. Panie będą bardzo zadowolone, bo można zastopować proces starzenia się i zmniejszyć zmarszczki. Do tego według ekspertów częste korzystanie z komory wydłuża nasze życie. Należałoby spróbować.

namok

Posty: 2

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niezwykle pomogła. Czuła się o mnóstwo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są niezwykle konieczne i przynoszą najlepsze efekty.

zimek123456

Posty: 2

 
Zabiegi na dotlenianie komórek odszukałem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w jakiej można zabiegi przeprowadzać. Dysponują na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni doświadczona.

showmemore43

Posty: 29

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że ta firma zna się na rzeczy i posiada na swoje zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

Lupusx

Posty: 2

 
Uważam, że do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane poprzez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Sporo ludzi, jakie znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

zpox

Posty: 15

 
Uważam, że do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Wiele osób, które znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

iDoRy

Posty: 2