instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Czy pożądane byłoby zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Nagórę44

Posty: 3

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niesłychanie wiele. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem pożądane byłoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Oct714

Posty: 8

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niesłychanie zadowolone.

Intro_69

Posty: 7

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, niemniej jednak szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

rolniki

Posty: 7

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym mnóstwo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Jasio234

Posty: 5

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

MisiekKce

Posty: 9

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Lupusx

Posty: 5

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

namok

Posty: 22

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

sokolasssty

Posty: 38

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niesłychanie zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, iż jest super. Polecam.

Jasio234

Posty: 4