W jakich koszulkach na co dzień chodzicie

W jakich koszulkach na co dzień chodzicie

W jakich koszulkach na co dzień chodzicie i z jakiego powodu? Czy możecie podzielić się doświadczeniami, wskazówkami, w jaki sposób lepiej dopasować stylizację na podstawie koszulek?

Tosahe

Posty: 1

 
Mężczyźnie nie trzeba wielu ciuchów, żeby udoskonalić wizerunek i to jednak nasza duża przewaga, więc warto wydawać na porządne rzeczy.

Krzychoo

Posty: 3

 
Właśnie szwalnie mają w Polsce wysoką jakość i często realizują zamówienia dla międzynarodowych marek. Po drugie na pewno przeglądają materiał dokładnie przed zastosowaniem, a w masowej produkcji nie masz takiej gwarancji.

Marioleczka

Posty: 3

 
Świetne kolekcje koszulek. Dziękuję za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. No i opłacało się założyć temat ;)

jkiolek56

Posty: 9

 
Mam kilka koszulek zamówionych bezpośrednio w szwalni https://easetailored.com/produkty/ i uważam, że to jeden z ciekawszych wyborów. W sieciówkach nie kupuję, bo ciągle mi coś nie pasuje z rękawami, albo za luźne, albo za ciasne. A tutaj wszystko gra i nigdy nie miałem problemów ze zwrotem. Wystarczy właściwie podać dane o rozmiarze, a zrobią solidnie. Wydaje mi się, że marki premium, kontakt ze szwalnią to jedyne rozsądne rozwiązanie w tym momencie.

Grabow12

Posty: 3

 
No właśnie mężczyźni często chodzą w zbyt dużych ciuchach, a przez to źle sylwetka wygląda, po prostu śmiesznie. Powoli to się zmienia, ale jakość koszulki ma znaczenie. Po dłuższych, męczących dniach się o tym przekonałem. Nie ma sensu oszczędzać.

dermitus

Posty: 10

 
Bawełna z certyfikatem OEKO-TEX wyłącznie. Dzięki temu zyskujesz naturalność dla skóry, zmniejszasz ryzyko podrażnień, no i lepiej wyglądasz. Nawet po dotknięciu taka koszulka poprawia humor, tak szczerze mówiąc. Warto nakładać tylko jakościowe rzeczy na co dzień. To poprawia z czasem pewność siebie, komfort życia.

xacti

Posty: 12

 
Trzeba taki materiał dobierać, żeby skóra oddychała. Jednak człowiek pochodzi trochę to się zaczynasz pocisz, a dobra bawełna prawidłowo wentyluje. Nie ma sensu się ubierać w sztuczne ciuchy, mocno nasycone poliestrem. To prawdopodobnie najgorszy wybór.

Gosienka54

Posty: 18

 
Jeszcze możesz koszulki przechowywać w pokrowcu. Mam taki lżejszy i faktycznie więcej wytrzymują. Czasami długo nie nakładasz czegoś to warto solidnie złożyć, obłożyć lekkim materiałem. Będzie mniej problemów z późniejszym odświeżeniem.

Jasio234

Posty: 3

 
Patrzysz na bawełnę premium i na dopasowanie. Nie bój się też zwrotów, jeżeli czegoś nie trafisz. Dobre marki nie robią z tym problemów. No i opłaca się szukać czegoś nowego, bo najczęściej masz promocje na pierwsze zakupy.

izunia

Posty: 10