gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

Gdzie można szukać ofert o wynajem mieszkań w Warszawie? Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na ofertach, które będą jakoś tam weryfikowane, żeby nie przeglądać tych różnych ofert w nieskończoność i szukać prezentów w taki sposób.

beata77

Posty: 1

 
Ofert jest obecnie sporo, jak zajrzysz do popularnych serwisów ogłoszeniowych to pewnie coś tam sensownego dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Black_Riot

Posty: 10

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

Sohinyh

Posty: 2

 
Ogólnie jeśli chodzi o te propozycje mieszkań na wynajem to warto szukać prywatnych ofert, bo dzięki temu będzie można jednak wynająć taniej bez prowizji.

TomekK

Posty: 3

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

laluśka

Posty: 15

 
Ja zawsze wynajmuje z agencją, dużo sprawniej można wyłapać jakieś sensowne oferty jakie będą dostępne.

pawel253

Posty: 2

 
Faktycznie przy współpracy z agencjami będzie wygodniej. Powiesz jakiego mieszkania szukasz a oni będą pod tym kątem wybierać dla Ciebie oferty

Zygzaczek3

Posty: 33

 
Ja szukałem mieszkania przez serwis www.OfertyHome.pl. Dobrze zorganizowany i lepiej wypada niż zwykłe agencje nieruchomości bo trzeba jednorazowo zapłacić prowizję a potem będzie można po określeniu oczekiwań otrzymać od nich ofertę. Prowizja też nie jest uzależniona od wyboru mieszkania, tylko jedna stale ustalona kwota, którą proponują.

8887-zbychu

Posty: 7

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

labuh

Posty: 2

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe.

Fajae

Posty: 5