jaką kancelarię możecie polecić od kredytów frankoweych

jaką kancelarię możecie polecić od kredytów frankoweych

Może ktoś z Was jest po sprawie frankowej i ma już pozytywne dla siebie rozstrzygnięcie. Jeśli tak to dajcie znać jak to wyglądało, czy prowadziliście sami sprawę czy z prawnikiem, jeśli tak to jaką ewentualnie kancelarię możecie pod tym kątem podpowiedzieć. Będę wdzięczny za wszystkie porady co do tego jakiego prawnika będzie warto do takiej sprawy wybrać.

Soryu

Posty: 1

 
Zdecydowanie szukanie dobrego prawnika będzie bardzo ważne, ponieważ doświadczenie w branży jest bardzo istotne, a przy tym bardzo ważne będzie również to, by w sprawie umieć wyciągnąć to co będzie kluczowe do jej pozytywnego rozstrzygnięcia. Jak prawnik się w tym specjalizuje to na pewno będzie mu łatwiej się tym zająć i poprowadzić to właściwie.

Pipek56

Posty: 9

 
Czasami w tych kredytach frankowych drobne elementy umowy są kluczowe więc warto faktycznie szukać kogoś kto zna temat i będzie w stanie się dobrze taką sprawa zająć, będzie w stanie ją na odpowiednim poziomie poprowadzić. Czasami te niuanse będą decydować o tym, czy w sądzie uda się wygrać czy raczej nie i potem się okaże, że sprawy kredytu frankowego w ogóle nie uda się dla siebie pozytywnie rozstrzygnąć.

Grabow12

Posty: 8

 
Akurat jeśli chodzi o prawników to wydaje mi się, że tematyka związana z frankami staje się faktycznie popularna i sporo kancelarii się tym zajmuje. Jak będziesz szukał specjalisty dla siebie to staraj się sprawdzić co kancelaria oferuje i ile już takich spraw ma za sobą. To jednak kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to czy potem faktycznie to doświadczenie pomoże w wygraniu sprawy. Można bowiem dość łatwo przegrać nawet taką sprawę do wygrania.

Jasio234

Posty: 6

 
Ja jestem jeszcze w toku sprawy, ale współpracuje z Kancelarią Pana Karolczyka z Gliwickiej w Katowicach i na tą chwilę jestem zadowolony. Profesjonalna obsługa z ich strony, kompleksowo prowadzona sprawa, więc właściwie po mojej stronie tutaj nie ma zaangażowania to oni wszystkim się zajmują, ja obecnie czekam na rozstrzygnięcia i oczywiście mam nadzieje, że dla mnie będą one faktycznie pozytywne.

Nowe2014

Posty: 6

 
Jak znajdziesz dobrego prawnika do sprawy frankowej to wydaje się, że będzie do wygrania, bo jednak orzecznictwo jest po stronie kredytobiorców, natomiast trzeba mieć mecenasa, który będzie w stanie na tym polu odpowiednio działać i wyciągnie to co kluczowe do sukcesu w sprawie. Trzeba uważać na pseudospecjalistów, bo się może okazać, że przez takich prawników, którzy się na tym dobrze nie znają sprawa zostanie bez sensu przegrana.

mirekp2005

Posty: 4

 
Wydaje mi się, zę większość kancelarii, które się tym zajmują na początku w ogóle będzie analizować taką umowę i robią to bardzo często za darmo więc będzie okazja do tego, by wypracować z nimi pozytywne rozstrzygnięcie, a jeśli w ogóle sprawa nie będzie miała podstaw do prowadzenia to kancelaria na samym początku to będzie w stanie określić po analizie umowy, ale tutaj właśnie to doświadczenie prawników będzie miało kluczowe znaczenie dla współpracy.

E-GOista

Posty: 3

 
Rośnie baza kancelarii, które w sprawach frankowych się specjalizują więc wydaje mi się, ze ty dla siebie także znajdziesz kogoś kto będzie w stanie taką sprawę poprowadzić. To kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to jakie będzie ostatecznie rozstrzygnięcie. Warto mieć więc kogoś kto się na tym temacie zna i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić w odpowiedni dla klienta sposób.

namok

Posty: 9