restauracja katowice, szukam!

restauracja katowice, szukam!

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

sprinter5

Posty: 1

 
Porządne jedzenie to podstawa, niemniej jednak również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w idealnym towarzystwie.

Laleczka4

Posty: 26

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

iDoRy

Posty: 2

 
Pizza katowice jest rzeczywiście bardzo dobra w jednym z lokali, lecz nie pamiętam na której ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

Kitas

Posty: 6

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

edyta123

Posty: 10

 
Pizza katowice winna być wykonana ze zdrowych składników. Nie lubię, gdy na pizzy są położone przetworzone produkty. Ja stawiam bardziej na zdrowe składniki, chętnie skorzystam z propozycji, jakie zaproponowaliście.

Klara323

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Noruhe

Posty: 2

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a zarówno na atmosferę, jaka jest w środku. Można grać w inne planszówki ze znajomi i świetnie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

ignacyy

Posty: 3

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, iż jest wiele takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

pawel253

Posty: 4