masaz stop slask, znacie ?

masaz stop slask, znacie ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

ZaNK3R

Posty: 5

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

Phylu

Posty: 5

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry faktycznie pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, lecz fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i faktycznie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

namok

Posty: 7

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

awertoss

Posty: 6

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

ZeljkoF

Posty: 6

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, iż rzeczywiście to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

Fifeczek2

Posty: 12

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego że mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bo mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

iDoRy

Posty: 4

 
Jestem w szoku, bowiem masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bowiem to przecież tylko stopy, lecz okazuje się, że to faktycznie jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Klara323

Posty: 8