panele podłogowe, gdzie ?

panele podłogowe, gdzie ?

Słyszałem ostatnio dobre opinie na temat paneli Quick Step i szukam ich potwierdzenia również u innych ludzi.

Klarka4545

Posty: 1

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

labuh

Posty: 5

 
Mnie osobiście najniezwyklej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich powinność. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Marioleczka

Posty: 2

 
Mam olbrzymie doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Niezmiernie się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, iż są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Pipek56

Posty: 6

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na cudownie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Klarka34

Posty: 2

 
Tak, znam idealnie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na różne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może porządne wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, lecz to raczej szczegół.

12erBis

Posty: 7

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

Klarkaa45

Posty: 5

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są wyśmienite – poszerzają optycznie wnętrze, a zarówno powodują, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

małgoś45

Posty: 6

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

andzelikk

Posty: 3

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to kapitalna sprawa!

Klarka34

Posty: 18