Skocznia Małysza, co polecicie ?

Skocznia Małysza, co polecicie ?

Interesuje mnie Wisła, bo to miasto Adama Małysza, ale nie wiem, co tam poza nim ciekawego może się znajdować?

sooo23

Posty: 1

 
Mnie na Skoczni Małysza się bardzo podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo naprawdę warto.

45_000

Posty: 2

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

Bany07

Posty: 20

 
Dla miłośników Bielsko-Białej polecam stronę https://kochambeskidy.pl/bielsko-biala-z-lotu-ptaka/, bo można tutaj zobaczyć bardzo interesujące zdjęcia. Przekonacie się, że jest to miejsce naprawdę bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne.

bernatka789

Posty: 12

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich naprawdę nie brakuje i każdy z tego będzie bardzo zadowolony.

TomekK

Posty: 5

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, jakie są niespotykane.

bezi2

Posty: 2

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które warto pokazać swoim dzieciom.

Nikuś23

Posty: 3